CAN Plus: Kanada vizesi almanın en kolay yolu

Ana Sayfa/Yazılar/Vize Haberleri/CAN Plus: Kanada vizesi almanın en kolay yolu

Kanada devleti, 9.04.2016 tarihinde yaptığı duyuruda Kanada vizesi için başvuru yapacak Türk vatandaşlarının, CAN Plus programından faydalanabileceklerini açıkladı. Kanada tarafından yapılan bu açıklama, birçok Türk yolcuyu yakından ilgilendiriyor. Kanada vizesi, vize formu, gerekli doküman grubu ve değerlendirmedeki yüksek standartlarıyla dünya üzerinde alması en zor vizelerden biridir. Bu sebepten dolayı uygun şartları sağlayan yolcuların bu uygulamadan faydalanması akıllıca bir hareket olacaktır.

can plus, kanada vizesi

Son dönemde CAN Plus vize programına gelen güncelleme ile birlikte “evraksız başvuru” ifadesi geçerliliğini yitirse de halen oldukça cazip bir vize uygulaması konumundadır.

CAN Plus Vizesi Nedir?

CAN Plus vizesi sayesinde önceden belirlenmiş şartları karşılayan Türk vatandaşı başvuru sahipleri daha az belge sunarak Kanada ziyaretçi vizesine (Kanada turistik vize) başvuru yapabilecekler.

Kanada Can Plus vizesi sayesinde alması nispeten kolaylaşan bu prestijli vizeye sahip olmak, gelecek seyahatlerinizde işlerinizi çok kolaylaştıracak ve daha olumlu vize sonuçları elde etme şansınızı oldukça arttıracaktır.

CAN Plus Programından kimler faydalanabilir?

Türk pasaportu ile yolculuk edecek olan bir Türk vatandaşı:

  • Son 10 yıl içerisinde Kanada’ya seyahat ettiyse ve pasaportunda bu seyahatini giriş damgası ile kanıtlayabiliyorsa veya,
  • Son 10 yıl içerisinde Amerika Birleşik Devletlerine seyahat etmemesine rağmen ABD vizesi varsa veya,
  • Geçerliliği devam eden bir Amerika vizesi varsa ve son 10 yıl içerisinde Amerika’ya seyahat ettiyse veya,
  • Geçerliliği devam eden bir Amerika vizesi yok fakat son 10 yıl içerisinde pasaportunda Amerika Birleşik Devletlerine girişini damga ile sunabiliyorsa ve,
  • Başvuru ailecek yapılıyorsa, programdan yararlanabilmesi için tüm aile fertlerinin diğer kriterlere uyacak durumda olmaları gerekmektedir.

kanada vizesi, can plus, kanada turistik vize

Bu bilgiler doğrultusunda eğer uygun şartları yerine getiriyorsanız Kanada vize işlemleri, faydalanacağınız CAN Plus programı sayesinde daha az karmaşık olacaktır. Fakat yine de vize formları ile her halde uğraşmak gerekecektir çünkü formlar her durumda sunmanız gereken dokümanlar arasında duruyor. Oldukça karmaşık olan Kanada vize formu doldurulurken konu üzerine uzman kişilerden yardım alınmalıdır. Zira vize formunda yapılabilecek olası yanlışlıklar vizenizin reddine dahi sebep olabilir. Eğer bu programdan faydalanabilecek şartları sağlıyorsanız Kanada için vize başvurusu yapmanızı tavsiye ederiz. Bu sayede daha az uğraşarak Kanada turistik vizesine sahip olabilirsiniz.

Siz de Kanada vizesi için güvenli bir şekilde başvuru yapmak istiyorsanız Kanada Vizesi sayfamızı ziyaret edin. Daha fazla bilgi için iletişim formundan veya 0(212) 293 5010 numaralı destek hattından bize ulaşın.

2017-03-16T16:54:36+00:00 Categories: Vize Haberleri|

Siz de fikrinizi belirtin