Dubai vizesi son yıllarda ülkemizde en çok talep edilen vizelerden biridir. Turizm, alışveriş ve fuar organizasyonları gibi amaçlarla pek çok birey Dubai’ye seyahat ediyorlar. Dubai, Birleşik Arap Emirliklerini oluşturan yedi emirlikten biridir. Yedi Emirlik arasında en iyi bilineni olan Dubai, Arabistan yarımadasının en yaşanılır şehri olarak kabul edilmektedir. Dünyanın en yüksek binası olan Burç Dubai, Palmiye Adaları gibi bir çok turistik bölgeyi ziyaret etmeniz için Dubai Vizesi almanız yeterlidir.

Dubai Vizesi Nasıl Alınır?

dubai vizesiDubai’ye seyahat edeceğiniz havayolu (Emirates ya da Türk Hava Yolları) aracılığı ile,

Dubai’de konaklayacağınız otel aracılığı ile,

Son olarak bizim aracılığımız ile başvuracağınız online vize ile.

Dubai(Birleşik Arap Emirlikleri) Vizesi genellikle 24-72 saat içerisinde (nadiren başvurular güvenlik soruşturmasına takılabilmektedir) onaylanacak tek girişli olarak düzenlenecektir. Verildiği tarihten itibaren 58 gün içerisinde kullanılabilen ve 28 gün Dubai’de kalmaya imkan sağlayan bu vize, süre aşımına karşı oldukça sert cezalar uygulamaktadır (Yaklaşık 3000 USD).

Dubai Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Vize başvurusu için aşağıdaki evrakların hazırlanması gereklidir.

  • Geçerli mevcut pasaportun sahibinin kimlik bilgilerinin ve fotoğrafının yer aldığı sayfanın fotokopisi
  • Kimlik fotokopisi
  • 1 adet fonu beyaz biyometrik fotoğraf

*İstenen tüm evraklar renkli olarak taranmalı ve jpeg formatında kaydedilmelidir.

*Telefonla çekilen fotoğraflar veya net olarak taranmayan evraklar kabul edilmeyeceğinden, bu konuya dikkat etmenizi öneririz.

Dubai Vize Ücreti

Standart

159$
  • VIP Vize Danışmanı
  • Hızlı Vize Başvurusu ve Sonuç
  • Ekspres Kurye Hizmeti

Sıkça Sorulan Sorular

Vize genellikle 1-3 iş günü gibi kısa bir süre içerisinde çıkmakla birlikte nadiren de olsa güvenlik soruşturmasına takılabilir. Seyahatinizin sekteye uğramaması için başvurunuzu 1 ay önceden yapmanızda yarar vardır.

VizeyeBaşvur.com üzerinden vizenizi güvenli ve rahat bir biçimde alabilirsiniz.

Fiyatı belirtilen Standart vize 28 kalış imkanı sağlamakta ve tek giriş hakkı tanımaktadır. Vizeniz, onaylandığı tarihten itibaren 58 gün içerisinde kullanılabilir. Diğer Dubai vizeleri için ofisimizle iletişime geçiniz.

VizeyeBaşvur.com web sitemizdeki Dubai standart vize için, belirtilen fiyattan başka herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Vize harcı ve danışmanlık bedelleri fiyata dahildir.

Bu vize türü ile Dubai ve dolayısıyla Birleşik Arap Emirliklerine tek giriş hakkınız bulunmaktadır.

Reşit olmayanlar (18 yaşından küçük olanlar) için vize harçları, yetişkinler ile aynı fiyattadır.

Dubai Vizesi Başvuru Formu

Dubai vizesi başvuru formu, online olarak yapılmaktadır.

Daha önce yukarıda da belirtildiği gibi pasaporta basılmayan bir vizedir ve harici olarak sayfa şeklinde verilmektedir. BAE Vizesi (Dubai) almak vize formunun doğru ve eksiksiz olarak doldurulmasına bağlıdır.