Yunanistan vizesi mobil servis, Yunanistan vizesi başvurusu yapmak isteyen ancak başvuru için zaman bulamayan vatandaşlarımız için başlatılan yeni bir uygulama. İstanbul Yunanistan Başkonsolosluğu’nun resmi aracı firması olan Kosmos tarafından yürütülen uygulama sayesinde, başvuru esnasında vermeniz gereken evraklar ve biyometrik veriler, işyeriniz ya da evinize gelinerek alınıyor. 17 Kasım 2016 tarihi itibari ile hizmete giren bu servis, sadece İstanbul ili içerisindeki bir adres için geçerli.

Yunanistan vizesi mobil servis

Yunanistan Vizesi Mobil Servise Dahil Olan Hizmetler

  • Yunanistan vize başvurusu için hazırladığınız evrak ve formların teslim alınması.
  • Başvuru yapabilmeniz için gerekli olan biyometrik bilgiler (parmak izi) adresinizde alınır.
  • Vize değerlendirmeniz yapıldıktan sonra pasaportunuz kurye tarafından teslim edilir.
  • Sms bilgilendirmeleri yapılır.

Yunanistan Vizesi Mobil Servis Ücreti

Yunanistan vize başvurusunda kullanacağınız mobil servis ücreti 445 TL dir (06.12.2016). Ancak kurumun yapılan her kur artışı ile fiyatı değiştireceğini bilmenizde fayda var.

Ayrıca grup olarak yapılan başvurularda da fiyatlar daha ekonomik hale gelmektedir. Aynı adreste 4 kişiden büyük bir aile ya da bir grup olarak seyahat ediyorsanız mobil servis ücreti daha uygun bir seviyede olacaktır. Kesin fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Not: Yukarıda belirtilen servis ücreti, vize başvuru ücretine ek olarak alınmaktadır.

yunanistan vizesi

Kimler bu servisten faydalanmalı?

Daha önce Yunanistan veya herhangi bir Schengen ülkesi vizeniz yoksa parmak izi için mutlaka hazır bulunmanız gerekmektedir. Bu durumda Vip mobil servis kullanımı uygun olabilir. Ancak daha önce var olan bir Schengen vizeniz varsa VizeyeBasvur.com ekibi sizin gelmenize gerek olmadan evraklarınızı teslim ederek başvurunuzu yapacağından bu ek servis ücretini ödemenize gerek kalmaz.

Yunanistan vizesi ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları bize aşağıda bulunan formdan, telefon numaramızdan (212) 293 5010  ya da yorum yazarak iletebilirsiniz.

Rate this post