Eko Vize Paketi, çok düşük bir hizmet bedeli ile, profesyonel destek alarak vize başvurusu yapmanızı sağlayan, Türkiye’deki en ekonomik vize başvurusu çözümüdür. Genellikle öğrenci ve gençlerin öğrenci vizesi veya turistik vize için tercih ettiği bu ekonomik vize paketi, zaman sıkıntısı olmayan ve vize işlemlerinin bir kısmını kendi yapabilecek müşterilerimiz için iyi bir tercihtir.

Eko Vize paketini satın aldığınızda, gün içerisinde müşteri temsilcimiz sizi arayarak vize başvuru sürecinizi başlatacaktır. Gerekli evraklar ve dikkat etmeniz gereken noktalar belirtildikten sonra, evraklarınızı toplayarak adresimize elden ya da kargo/kurye yolu ile teslim etmeniz yeterlidir. Evraklarınız ofisimize ulaştırıldığı gün tarafımızdan kontrolleri ve düzeltmeleri yapılır, gerekli şekilde düzenlenerek dosyalanır ve başvuruya eksiksiz şekilde hazır hale gelir. Vize randevu tarihinizde ise başvurunuz sizin adınıza yapılarak, sonuçlandırılır.

Türkiye’de alabileceğiniz en ekonomik hizmet bedeli ile vize başvurunuz gerçekleştirilir. Özellikle en uygun fiyata, profesyonel danışmanlık almak isteyenlerin tercihidir.
Evrak ve başvuru formlarınız kontrol edilerek, hatalı yada eksik bilgiler tespit edilmesi halinde düzeltilir. Böylece hatalardan doğabilecek bir vize reddi yaşamaz, maddi manevi kayıplardan kurtulmuş olursunuz.
İletmiş olduğunuz evrak ve formlar, kontrolleri yapıldıktan sonra tasnif edilerek, hazırlandıktan sonra, randevu tarihinizde (randevulu sistem geçerli değil ise ilk iş gününde) başvurunuz ilgili kuruma yapılır.
Vize başvurunuz yapıldıktan sonra, sonuçların alınması ile ilgili takip yapılarak, sonuçlanır alınır alınmaz bilgilendirme yapılır.

Diğer Vize Paketlerini İnceleyiniz