Özellikle çok yoğun çalışan ve seyahat eden iş adamları ve çalışanlar için hazırladığımız VIP Vize Paketi, vize başvuru sürecinizi en hızlı ve zahmetsiz yürütebileceğiniz pakettir.

Vip paketi içerisinde, evraklarınızın olduğunuz yerden alınmasından, pasaportunuzun eline teslimine kadar tüm işlemler tarafımızdan gerçekleştirilir.

Vip paketi satın alan müşterilerimiz, müşteri temsilcimiz tarafından hemen aranarak , süreç hakkında bilgilendirilecektir. Gerekli olan evraklar adresinizden kuryemiz tarafından alınarak, kontrolleri gerçekleştirilecek ve en kısa süre içersinde vize başvurunuzun sonuçlandırılması sağlanacaktır.

 

Vize başvuru sürecinin en uzun süren kısmı, evrakların hazırlandıktan sonra ofisimize ulaşmasıdır. Kurye hizmeti ile adresinizden alınacak evraklar vize başvuru sürecinizi hızlandıracak, en erken tarihte vizenizin sonuçlanmasına yardımcı olacaktır.
Vip vize paketini tercih eden müşterilerimiz, süreç boyunca kendisine hizmet verecek özel bir müşteri temsilcisine sahip olur. Her aşamada sadece tek bir temsilci ile görüşerek vize sürecini çok daha hızlı yürütebileceğiniz bu hizmette, temsilcinize direkt bağlanarak zaman kaybetmeyeceksiniz.
Vize başvuru sürecininde, evrakların hazırlanmasından, vizenin dosyanızın teslimine kadar olan her aşamada öncelikli hizmet görür, olabilecek en hızlı şekilde vize sonucunuzu alırsınız.

Siz işinizle uğraşırken, biz sizin adınıza tüm işlemleri en hızlı şekilde yürütürüz.

Diğer Vize Paketlerini İnceleyiniz