VIP Vize Paketi

//VIP Vize Paketi
VIP Vize Paketi2017-03-16T13:25:00+00:00

Özellikle çok yoğun çalışan ve seyahat eden iş adamları ve çalışanlar için hazırladığımız VIP Vize Paketi, vize başvuru sürecinizi en hızlı ve zahmetsiz yürütebileceğiniz pakettir.

Vip paketi içerisinde, evraklarınızın olduğunuz yerden alınmasından, pasaportunuzun eline teslimine kadar tüm işlemler tarafımızdan gerçekleştirilir.

Vip paketi satın alan müşterilerimiz, müşteri temsilcimiz tarafından hemen aranarak , süreç hakkında bilgilendirilecektir. Gerekli olan evraklar adresinizden kuryemiz tarafından alınarak, kontrolleri gerçekleştirilecek ve en kısa süre içersinde vize başvurunuzun sonuçlandırılması sağlanacaktır.

 

Vize başvuru sürecinin en uzun süren kısmı, evrakların hazırlandıktan sonra ofisimize ulaşmasıdır. Kurye hizmeti ile adresinizden alınacak evraklar vize başvuru sürecinizi hızlandıracak, en erken tarihte vizenizin sonuçlanmasına yardımcı olacaktır.
Vip vize paketini tercih eden müşterilerimiz, süreç boyunca kendisine hizmet verecek özel bir müşteri temsilcisine sahip olur. Her aşamada sadece tek bir temsilci ile görüşerek vize sürecini çok daha hızlı yürütebileceğiniz bu hizmette, temsilcinize direkt bağlanarak zaman kaybetmeyeceksiniz.
Vize başvuru sürecininde, evrakların hazırlanmasından, vizenin dosyanızın teslimine kadar olan her aşamada öncelikli hizmet görür, olabilecek en hızlı şekilde vize sonucunuzu alırsınız.

Siz işinizle uğraşırken, biz sizin adınıza tüm işlemleri en hızlı şekilde yürütürüz.

Diğer Vize Paketlerini İnceleyiniz

2 Comments

 1. orhan 15:10 de 09/07/2017 - Yanıtla

  cok guzel bır hızmet
  turkıyenın hersehrınden faydalana bılmek guzel
  tebrıkler
  bende bu hızmetten faydalanmak ısterım

  • VizeyeBasvur 12:29 de 14/07/2017 - Yanıtla

   Merhaba Orhan Bey,

   Öncelikle gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz. Bu tip mesajların gelmesi bizi motive ediyor. Belirlediğiniz bir seyahat programınız varsa yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

   İyi günler dileriz

   VizeyeBasvur Ekibi

Siz de fikrinizi belirtin