VizeyeBasvur.com’da en çok tercih edilen pakettir. Standart pakette vize işlemleri hızlı ve zahmetsiz bir şekilde yürütülür. Eko Pakette sunulan dosya kontrolü, başvuru ve sonuç takibine ek olarak, form danışmanlığı, uçak, otel rezervasyonlarınız ve seyahat sigortanız tarafımızdan karşılanır. Özetle size arkanıza yaslanıp beklemek kalır.

Standart Paket tercihi yapan müşterilerimiz, siparişlerinden sonraki 2 saat içerisinde aranarak gerekli bilgilendirmeler yapılır ve vize başvuru süreciniz başlatılır. Evraklarınızın bize ulaşması ile son kontroller yapılır ve vize işlemleri tamamlanır.

Vize formu doldurmak, başvuru sürecinin en önemli parçalarından biridir. Vize formları genellikle kişisel bilgileriniz, seyahat programınız gibi temel bilgileri içerse de dikkatli ve titiz davranılmaması durumunda vize süresinin uzamasına ve hatta reddine sebep olabilir. Standart paketi seçen müşterilerimiz bu sorundan tamamen muaftır.
Vize formu doldurulduktan sonra, başvuru dosyası hazırlanır. Bu dosya içerisinde, seyahat etmek istediğiniz ülkeye hangi tarihlerde gideceğinizi kanıtlayan bir uçak bileti ya da rezervasyonu eklenmelidir. Standart paketi tercih eden müşterilerimiz adına bu işlem ekibimiz tarafından yapılır.
Vize başvuru dosyası içerisine mutlaka eklenmesi gereken evraklardan biri de, seyahat edeceğiniz ülkede nerede konaklayacağınızı gösterir belgedir. Bu belge sizin adınıza ekibimiz tarafından hazırlanarak başvuru dosyanıza eklenir.
Özellikle Schengen Ülkeleri olmak üzere pek çok ülke vize başvurusu yapabilmeniz için, seyahat tarihlerini kapsayan bir seyahat sigortası yapmanızı zorunlu tutar. Ekibimiz, gideceğiniz ülkenin şartlarına uygun olan kriterleri göze alarak, poliçenizi oluşturur ve başvuru dosyanıza ekler.

Diğer Vize Paketlerini İnceleyiniz